Günübirlik Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

SİNOP TURU (GÜNÜBİRLİK)

(0)
800,00TL

09 HAZİRAN SİNOP  TURU  GünübirlikSabah Sinop’a varış. Sabah kahvaltısı için sahilde  ( Ekstra) da alacağımız kahvaltının ardından Sinop gezimize başlıyoruz yaklaşık 30 km mesafedeki Hamsilos Fiyortu’na ulaşıyoruz. Firyotun anlamını ekibe anlattıktan sonra isteyenler harika manzarayı dolu dolu izlerken, isteyenler..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU (Günübirlik)

(0)
575,00TL

27 MAYIS GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. R..

Hızlı Görünüm

Tokat Çıkışlı Günübirlik Amasya Turu

(0)
150,00TL

         TOKAT ÇIKIŞLI AMASYA TURUGÜNÜBİRLİK Sabah saatlerinde yola çıkıyoruz.Kahvaltımızın ardından Orta Karadeniz'de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya ya gidiyoruz. İlk olarak Amasya Kalesi’nin bulunduğu tepenin yamaçlarında yer alan Kral Kaya Mezarları, en bilinen ve göze çarpan kalın..

Hızlı Görünüm

VEZİRKÖPRÜ ŞAHİNKAYA KANYONU TURU Günübirlik

(0)
400,00TL

VEZİKÖPRÜ KANYONU TURUGÜNÜBİRLİKSabah Saat 07:00 de Tokat’tan hareket.1.5 km uzunluğunda,  Kızılırmak üzerinde kurulu ve Türkiye'nin ikinci büyük su kanyonu Altınkaya Barajı'nın en dar yerinde olan Şahinkaya Kanyonu'na doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz kanyonda tekne turu yapabilirler. -ekstra.ekmek arası sucuk mangalımızı al..

Hızlı Görünüm

Tokat Çıkışlı Sivas Divriği Turu

(0)
215,00TL

SİVAS-DİVRİĞİ-BALIKGÖL TURUSabah 06.00 da hareket ediyoruz.Divriği de sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra aracımızla UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİNDE yer alan  Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası'nı geziyoruz. İslam Mimarisinin baş yapıtlarından olan Sivas-Divriği Ulu Cami, 1228’de Mengücekoğulları hükümdarı Süleyman Şah’ın oğl..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)