Günübirlik Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 1gece 2 gün

(0)
0,00TL

Kapadokya( Ürgüp,Avanos ,Dervent, Göreme,Uçhisar,Sallanan Köprü )..

Hızlı Görünüm

AMASYA BORABAY GÖLÜ

(0)
250,00TL

GÜNÜBİRLİK...

Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA 13 AĞUSTOS GÜNÜBİRLİK

(0)
400,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dönüp Gürün’de ..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 3 EYLÜL (Günübirlik)

(0)
350,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Hızlı Görünüm

Tokat Çıkışlı Günübirlik Amasya Turu

(0)
150,00TL

         TOKAT ÇIKIŞLI AMASYA TURUGÜNÜBİRLİK Sabah saatlerinde yola çıkıyoruz.Kahvaltımızın ardından Orta Karadeniz'de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya ya gidiyoruz. İlk olarak Amasya Kalesi’nin bulunduğu tepenin yamaçlarında yer alan Kral Kaya Mezarları, en bilinen ve göze çarpan kalın..

Hızlı Görünüm

VEZİRKÖPRÜ ŞAHİNKAYA KANYONU TURU Günübirlik

(0)
400,00TL

VEZİKÖPRÜ KANYONU TURUGÜNÜBİRLİKSabah Saat 07:00 de Tokat’tan hareket.1.5 km uzunluğunda,  Kızılırmak üzerinde kurulu ve Türkiye'nin ikinci büyük su kanyonu Altınkaya Barajı'nın en dar yerinde olan Şahinkaya Kanyonu'na doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz kanyonda tekne turu yapabilirler. -ekstra.ekmek arası sucuk mangalımızı al..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

PERŞEMBE YAYLASI GÜNÜBİRLİK

(0)
350,00TL

Sabah saat:08:00 de Tokattan hareket..ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER UlaşımRehberlikÖğle yemeği (KÖfte Ekmek -Çay)..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Sızır Şelalesi Turu

(0)
0,00TL

Günübirlik Sızır Şelalesi TuruMangal KeyfiŞarkışla Aşık Veysel Müze Evi..

Hızlı Görünüm

Tokat Çıkışlı Sivas Divriği Turu

(0)
215,00TL

SİVAS-DİVRİĞİ-BALIKGÖL TURUSabah 06.00 da hareket ediyoruz.Divriği de sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra aracımızla UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİNDE yer alan  Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası'nı geziyoruz. İslam Mimarisinin baş yapıtlarından olan Sivas-Divriği Ulu Cami, 1228’de Mengücekoğulları hükümdarı Süleyman Şah’ın oğl..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)