Kapadokya Turu

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 1gece 2 gün

(0)
500,00TL

Kapadokya( Ürgüp,Avanos ,Dervent, Göreme,Uçhisar,Sallanan Köprü )..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Kapadokya Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Kozaklı : Sabah saat 07:30'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle Kozaklı'ya hareket. Öğle saatlerinde otelimize yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 2.Gün/Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boy..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
150,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Kayseri'den Günübirlik Kapadokya Turu

(0)
100,00TL

Sabah saat 09:00’da Ürgüp otogarından misafirlerimizi karşılıyoruz ve turumuza başlıyoruz.Gezilecek Rotalar;Devrent ve PaşabağlarıVadileri : Bu vadilerde çeşitli şekillerde oluşmuş peribacaları göreceğiz, hatta çeşitli şekillere benzeteceğiz. Mesela deve şeklinde görebilmemiz mümkün veya kayaya vurmuş balina şeklinde hatta Napolyon’nun şapkas..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)