Sivas Çıkışlı Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
180,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dönüp Gürün’de ..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 1gece 2gün

(0)
400,00TL

DOĞU KARADENİZ  TURURİZE-AYDER YAYLASI-UZUNGÖL –AYASOFYA MÜZESİ – ORDU BOZTEPE 1 GECE- 2GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN: AYDER YAYLASI :Sabah kahvaltımızı saat:06.30’da alıyoruz ( ekstra) daha Sonra Rize Ayder Yaylası’na  geçiyoruz.(Tulumla canlı müzik ) Siz değeli misafirlerimize serbest zaman , Fırtına Deresi boyunca eşsi..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 2GECE 3GÜN

(0)
800,00TL

DOĞU KARADENİZ TURU2GECE 3 GÜN1.GÜN: Zigana’da ilk sabah kahvaltısı (ekstra) ardından  Hamsiköy’e geçiş. Hamsiköy’ü ndoğa harikası güzelliklerini gördükten sonra arzu eden misafirlerimiz Hamsiköy sütlacını yiyebilirler. Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini eşliğinde Sümela Manas..

Hızlı Görünüm

EGE-AKDENİZ TURU( PAMUKKALE-MARMARİS-AKYAKA-SELİMİYE-DALAMAN-FETHİYE)

(0)
1.650,00TL

AKDENİZ - EGE TURU4 GECE - 5 GÜNDENİZLİ -AKYAKA-MARMARİS-KÖYCEĞİZ-FETHİYE-ÖLÜDENİZTUR PROGRAMITOKAT > DENİZLİ: Saat 16:00'de Tokat’taki Acentamız’dan hareket ve gece yolculuğu (yolda gerekli molalar verilecektir). 1.GÜN: Sabah saatlerinde Denizli’ye varıyoruz. Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından PAMUKKALE'ye varıyoruz. Dünyada benzeri sa..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Eğriçimen Yaylası Turu

(0)
0,00TL

Okul Turu..

Hızlı Görünüm

ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURU 1GECE 2GÜN

(0)
500,00TL

BEYPAZARI-ESKİŞEHİR TURU1.GÜN  :Akşam yolculuğumuzun ardından sabah Beypazarı’na varış.Öncelikle kahvaltımız için İnözü vadisindeki tesisimizde doyurucu bir köy kahvaltısından (eksta )sonra Beypzarında meşhur Gümüşçüler çarşısını geziyor , ismini sıkça duyduğumuz Beypazarı tarihi evlerinin bulunduğu dar sokaklarda gezerken  birbirind..

Hızlı Görünüm

GÜNEY ANADOLU TURU (GAP)

(0)
950,00TL

GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
120,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Hızlı Görünüm

KONYA-KAPADOKYA-IHLARA VADİSİ TURU

(0)
550,00TL

KONYA IHLARA VADİSİ KAPADOKYA  TURU1.GÜN Sabah saat : 07.00’de  Aksaray’a varış. Alacağımız kahvaltıdan sonra Aksaray Ihlara Vadisi’ni, içindeki kiliseleri geziyoruz. Konya yolu üzerindeki Suluhan’ı da gezerek yola devam ediyoruz.(Öğle yemeği ekstra) serbest zaman .Devrent vadisi, ardından Kapadokya’ya ulaşıyoruz. Otele yerleşme.Akşam yem..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

PERŞEMBE YAYLASI

(0)
150,00TL

Sabah saat:08:00 de Tokattan hareket..ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER UlaşımRehberlikÖğle yemeği (KÖfte Ekmek -Çay)..

Hızlı Görünüm

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE TURU 30 EYLÜL (3 GECE 4 GÜN)

(0)
1.500,00TL

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE  TURU3 GECE 4 GÜNAkşam 19:00’da hareket1.GÜN: Sabah saatlerinde  Ağva’ya varıyoruz. Kilimli Koyu’ndaki manzaranın keyfini sürüyoruz. Göksu ya da Yeşil Çay`da tekne gezisinin(ekstra) tadını çıkardıktan sonra Şile’deki Ağlayan Kayayı görecek ve dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Fenerine doğru yol alıyor..

Hızlı Görünüm

SİNOP TURU (GÜNÜBİRLİK)

(0)
200,00TL

SİNOP  TURU  Günübirlik1.GÜN:Sabah Sinop’a varış. Sabah kahvaltısı için sahilde  ( Ekstra) da alacağımız kahvaltının ardından Sinop gezimize başlıyoruz yaklaşık 30 km mesafedeki Hamsilos Fiyortu’na ulaşıyoruz. Firyotun anlamını ekibe anlattıktan sonra isteyenler harika manzarayı dolu dolu izlerken, isteyenlerle koyda t..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Ankara Evliyalar Turu

(0)
450,00TL

ANKARA EVLİYALAR TURU PROGRAMI1.gün Sabah Namazını mescitte kıldıktan sonra kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Ankara’nın mübarek mabetlerini geziyoruz. Hacı Bayram Veli Camii ve Türbesi, Gül Baba Türbesi, Seccade Sultan Türbesi, Ankara Kalesi, Öğle Namazımızı 1178 tarihinde yapılanSultan Alaaddin Camisinde kılıyoruz. Namaz..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Gap Evliyalar Turu

(0)
780,00TL

1.GÜN:Gece yolculuğu ardından Şanlıurfa’ya hareket. Yol üzerinde alınan kahvaltımızın ardından ülkemizin en büyük barajı olan ve Şanlı Urfa’ya 65 km. uzaklıktaki Atatürk Barajı’nı, elektrik santrallerini, baraj kapaklarını ve baraj gölünü ziyaret diyoruz. Seyir yerinde çaylarımızı yudumlarken baraj hakkında geniş bilgi alıyoruz..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Tecer Dağı Trekking Turu

(0)
175,00TL

Misafirlerimizi havalimanından karşılama ,kahvaltımızın ardından Kangal köpek çiftliğini gezme Ulaş ilçesi - Karacaören köyü rotasından başlayarak TECER DAĞI tırmanışı yapılacaktır. Torosların kuzeye açılan bir kolu durumunda bulunan Tecer Dağları, Gemerek-Şarkışla arasından başlar, kuzeydoğuya doğru geniş bir yay çizer ve Sivas-Kangal ar..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)