Sivas Çıkışlı Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 1gece 2 gün

(0)
500,00TL

Kapadokya( Ürgüp,Avanos ,Dervent, Göreme,Uçhisar,Sallanan Köprü )..

Hızlı Görünüm

AMASYA BORABAY GÖLÜ

(0)
180,00TL

GÜNÜBİRLİK...

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 1GECE_2GÜN

(0)
450,00TL

DOĞU KARADENİZ  TURURİZE-AYDER YAYLASI-UZUNGÖL –AYASOFYA MÜZESİ – ORDU BOZTEPE1 GECE- 2GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN: AYDER YAYLASI :Sabah kahvaltımızı saat:06.30’da alıyoruz ( ekstra) daha Sonra Rize Ayder Yaylası’na  geçiyoruz.(Tulumla canlı müzik ) Siz değeli misafirlerimize serbest zaman , Fırtına Deresi boyunca..

Hızlı Görünüm

GÜNEY ANADOLU TURU (GAP)

(0)
950,00TL

GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
150,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Hızlı Görünüm

KOZAKLI TERMAL OTEL TURU (3 GECE 4 GÜN)

(0)
850,00TL

SANİTAŞ TERMAL OTELSanitas Termal OtelSiz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  https://youtu.be/yTddovLDckgÜCRETE DAHİL OLAN HİZ..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Ankara Evliyalar Turu

(0)
450,00TL

ANKARA EVLİYALAR TURU PROGRAMI1.gün Sabah Namazını mescitte kıldıktan sonra kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Ankara’nın mübarek mabetlerini geziyoruz. Hacı Bayram Veli Camii ve Türbesi, Gül Baba Türbesi, Seccade Sultan Türbesi, Ankara Kalesi, Öğle Namazımızı 1178 tarihinde yapılanSultan Alaaddin Camisinde kılıyoruz. Namaz..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Gap Evliyalar Turu

(0)
780,00TL

1.GÜN:Gece yolculuğu ardından Şanlıurfa’ya hareket. Yol üzerinde alınan kahvaltımızın ardından ülkemizin en büyük barajı olan ve Şanlı Urfa’ya 65 km. uzaklıktaki Atatürk Barajı’nı, elektrik santrallerini, baraj kapaklarını ve baraj gölünü ziyaret diyoruz. Seyir yerinde çaylarımızı yudumlarken baraj hakkında geniş bilgi alıyoruz..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Tecer Dağı Trekking Turu

(0)
175,00TL

Misafirlerimizi havalimanından karşılama ,kahvaltımızın ardından Kangal köpek çiftliğini gezme Ulaş ilçesi - Karacaören köyü rotasından başlayarak TECER DAĞI tırmanışı yapılacaktır. Torosların kuzeye açılan bir kolu durumunda bulunan Tecer Dağları, Gemerek-Şarkışla arasından başlar, kuzeydoğuya doğru geniş bir yay çizer ve Sivas-Kangal ar..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Yalova Bursa Turu

(0)
750,00TL

YALOVA BURSA TUR PROGRAMI1.GÜN: Sabah Namazı sonrası Yalova’ya saat 06.30’da hareket ediyoruz. 45 dakikalık feribot yolculuğu sonrası Yalova’ya varış. Öğle Namazımızı tarihi Rüstem Paşa Cami’sinde kılıyoruz. Öğle yemeği ardından Doğa termal ve Kültürel değerleri ile ünlü Yalova’da tam gün termal ılıca otelimizin im..

Hızlı Görünüm

YEDİGÖLLER-AMASRA-SAFRANBOLU

(0)
550,00TL

SAFRANBOLU-ABANT-YEDİGÖLLER-YÖRÜK KÖYÜ1GECE 2GÜN1.GÜNGece yolculuğumuzun ardından Abant’a varıyoruz. Abant’ta saabah kahvaltımzıı yaptıktan sonra abant gölünü geziyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda göl kenarında yürüyüş yapabilir, ya da fayton, at ile gezinti yapabilirsiniz. Ardından yedigöller’e hareket ediyoruz. Yedigöller milli parkı..

Hızlı Görünüm

BURSA-ÇANAKKALE TURU (2GECE 3GÜN)

(0)
850,00TL

  BURSA- ÇANAKKALE2 GECE-3 GÜNDÜZ  Akşam Saat 19:00da Tokat ’tan hareket.1.GÜN:Bursa da yapacağımız kahvaltını ardından Yeşil Camii ve Yeşil Türbe ile gezimize başlıyoruz. Daha sonra Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çek..

Hızlı Görünüm

SİVAS TURU

(0)
150,00TL

ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL GÜNÜBİRLİK..

Hızlı Görünüm

SİVAS YILDIZ DAĞI TURU

(0)
0,00TL

HER HAFTA SONU GÜNÜBİRLİK SİVAS YILDIZ DAĞI TURLARIKAR KEYFİ – KIZAK – TAM GÜN KAYAK – BUZ PATENİ-TELESİYEJ TUR PROGRAMI07.00 de Tokat Cumhuriyet Meydanı’ndan Gazi Turizm araçlarımızla yolculuğumuza başlıyoruz.Araç içi kahvaltılık ikram.08.30-Yıldız Dağı’na varıyoruz ve misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Burada konuklarımız kızak, k..

Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
200,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dönüp Gürün’de ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)