Sivas Çıkışlı Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 1GECE_2GÜN

(0)
400,00TL

DOĞU KARADENİZ  TURURİZE-AYDER YAYLASI-UZUNGÖL –AYASOFYA MÜZESİ – ORDU BOZTEPE1 GECE- 2GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN: AYDER YAYLASI :Sabah kahvaltımızı saat:06.30’da alıyoruz ( ekstra) daha Sonra Rize Ayder Yaylası’na  geçiyoruz.(Tulumla canlı müzik ) Siz değeli misafirlerimize serbest zaman , Fırtına Deresi boyunca..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 2GECE_3GÜN

(0)
750,00TL

DOĞU KARADENİZ TURU2GECE 3 GÜN1.GÜN: Zigana’da ilk sabah kahvaltısı (ekstra) ardından  Hamsiköy’e geçiş. Hamsiköy’ü ndoğa harikası güzelliklerini gördükten sonra arzu eden misafirlerimiz Hamsiköy sütlacını yiyebilirler. Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini eşliğinde Sümela Manas..

Hızlı Görünüm

GÜNEY ANADOLU TURU (GAP)

(0)
950,00TL

GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
120,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Hızlı Görünüm

KOZAKLI TERMAL OTEL TURU (3 GECE 4 GÜN)

(0)
780,00TL

SANİTAŞ TERMAL OTELSanitas Termal OtelSiz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  https://youtu.be/yTddovLDckgÜCRETE DAHİL OLAN HİZ..

Hızlı Görünüm

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE TURU 3 GECE_4 GÜN

(0)
1.500,00TL

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE  TURU3 GECE 4 GÜNAkşam 19:00’da hareket1.GÜN: Sabah saatlerinde  Ağva’ya varıyoruz. Kilimli Koyu’ndaki manzaranın keyfini sürüyoruz. Göksu ya da Yeşil Çay`da tekne gezisinin(ekstra) tadını çıkardıktan sonra Şile’deki Ağlayan Kayayı görecek ve dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Fenerine doğru yol alıyor..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Ankara Evliyalar Turu

(0)
450,00TL

ANKARA EVLİYALAR TURU PROGRAMI1.gün Sabah Namazını mescitte kıldıktan sonra kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Ankara’nın mübarek mabetlerini geziyoruz. Hacı Bayram Veli Camii ve Türbesi, Gül Baba Türbesi, Seccade Sultan Türbesi, Ankara Kalesi, Öğle Namazımızı 1178 tarihinde yapılanSultan Alaaddin Camisinde kılıyoruz. Namaz..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Gap Evliyalar Turu

(0)
780,00TL

1.GÜN:Gece yolculuğu ardından Şanlıurfa’ya hareket. Yol üzerinde alınan kahvaltımızın ardından ülkemizin en büyük barajı olan ve Şanlı Urfa’ya 65 km. uzaklıktaki Atatürk Barajı’nı, elektrik santrallerini, baraj kapaklarını ve baraj gölünü ziyaret diyoruz. Seyir yerinde çaylarımızı yudumlarken baraj hakkında geniş bilgi alıyoruz..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Tecer Dağı Trekking Turu

(0)
175,00TL

Misafirlerimizi havalimanından karşılama ,kahvaltımızın ardından Kangal köpek çiftliğini gezme Ulaş ilçesi - Karacaören köyü rotasından başlayarak TECER DAĞI tırmanışı yapılacaktır. Torosların kuzeye açılan bir kolu durumunda bulunan Tecer Dağları, Gemerek-Şarkışla arasından başlar, kuzeydoğuya doğru geniş bir yay çizer ve Sivas-Kangal ar..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas Çıkışlı Yalova Bursa Turu

(0)
750,00TL

YALOVA BURSA TUR PROGRAMI1.GÜN: Sabah Namazı sonrası Yalova’ya saat 06.30’da hareket ediyoruz. 45 dakikalık feribot yolculuğu sonrası Yalova’ya varış. Öğle Namazımızı tarihi Rüstem Paşa Cami’sinde kılıyoruz. Öğle yemeği ardından Doğa termal ve Kültürel değerleri ile ünlü Yalova’da tam gün termal ılıca otelimizin im..

Hızlı Görünüm

YEDİGÖLLER-AMASRA-SAFRANBOLU

(0)
550,00TL

SAFRANBOLU-ABANT-YEDİGÖLLER-YÖRÜK KÖYÜ1GECE 2GÜN1.GÜNGece yolculuğumuzun ardından Abant’a varıyoruz. Abant’ta saabah kahvaltımzıı yaptıktan sonra abant gölünü geziyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda göl kenarında yürüyüş yapabilir, ya da fayton, at ile gezinti yapabilirsiniz. Ardından yedigöller’e hareket ediyoruz. Yedigöller milli parkı..

Hızlı Görünüm

İRAN TURU 12 KASIM (8GECE 9GÜN)

(0)
7.710,52TL

İ R A N T U R U  (9 Gün – 8 Gece) (2 Gece Tebriz - 1 Gece Tahran – 2 Gece Şiraz – 1 Gece Yezd – 2 Gece İsfahan ) 1.GÜN / DOĞUBEYAZIT – TEBRİZ (Doğubeyazıt – Tebriz 309 km) Sabah 08:00 Doğubeyazıt sınır kapısında Dünya’nın en eski yerleşim birimlerinden birisi olan İran’a giriş yapıyoruz. Tebriz’e yolculuğumuz devam ediyor. 3-4 Saat son..

Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
180,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dönüp Gürün’de ..

Hızlı Görünüm

EGE-AKDENİZ TURU(MARMARİS-DALAMAN-FETHİYE)

(0)
1.650,00TL

AKDENİZ - EGE TURU4 GECE - 5 GÜNDENİZLİ -AKYAKA-MARMARİS-KÖYCEĞİZ-FETHİYE-ÖLÜDENİZTUR PROGRAMITOKAT > DENİZLİ: Saat 16:00'de Tokat’taki Acentamız’dan hareket ve gece yolculuğu (yolda gerekli molalar verilecektir). 1.GÜN: Sabah saatlerinde Denizli’ye varıyoruz. Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından PAMUKKALE'ye varıyoruz. Dünyada benzeri sa..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 1gece 2 gün

(0)
500,00TL

Kapadokya( Ürgüp,Avanos ,Dervent, Göreme,Uçhisar,Sallanan Köprü )Kozaklı termal otel de konaklama 1 Gece 2 GünYarım Pansiyon (Sabah kahvaltısı, Akşam yemeği)..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)