Tokat Çıkışlı Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 1GECE_2GÜN

(0)
400,00TL

DOĞU KARADENİZ  TURURİZE-AYDER YAYLASI-UZUNGÖL –AYASOFYA MÜZESİ – ORDU BOZTEPE1 GECE- 2GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN: AYDER YAYLASI :Sabah kahvaltımızı saat:06.30’da alıyoruz ( ekstra) daha Sonra Rize Ayder Yaylası’na  geçiyoruz.(Tulumla canlı müzik ) Siz değeli misafirlerimize serbest zaman , Fırtına Deresi boyunca..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 2GECE_3GÜN

(0)
750,00TL

DOĞU KARADENİZ TURU2GECE 3 GÜN1.GÜN: Zigana’da ilk sabah kahvaltısı (ekstra) ardından  Hamsiköy’e geçiş. Hamsiköy’ü ndoğa harikası güzelliklerini gördükten sonra arzu eden misafirlerimiz Hamsiköy sütlacını yiyebilirler. Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini eşliğinde Sümela Manas..

Hızlı Görünüm

GÜNEY ANADOLU TURU (GAP)

(0)
950,00TL

GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
120,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Hızlı Görünüm

KOZAKLI TERMAL OTEL TURU (3 GECE 4 GÜN)

(0)
780,00TL

SANİTAŞ TERMAL OTELSanitas Termal OtelSiz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  https://youtu.be/yTddovLDckgÜCRETE DAHİL OLAN HİZ..

Hızlı Görünüm

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE TURU 3 GECE_4 GÜN

(0)
1.500,00TL

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE  TURU3 GECE 4 GÜNAkşam 19:00’da hareket1.GÜN: Sabah saatlerinde  Ağva’ya varıyoruz. Kilimli Koyu’ndaki manzaranın keyfini sürüyoruz. Göksu ya da Yeşil Çay`da tekne gezisinin(ekstra) tadını çıkardıktan sonra Şile’deki Ağlayan Kayayı görecek ve dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Fenerine doğru yol alıyor..

Hızlı Görünüm

YEDİGÖLLER-AMASRA-SAFRANBOLU

(0)
550,00TL

SAFRANBOLU-ABANT-YEDİGÖLLER-YÖRÜK KÖYÜ1GECE 2GÜN1.GÜNGece yolculuğumuzun ardından Abant’a varıyoruz. Abant’ta saabah kahvaltımzıı yaptıktan sonra abant gölünü geziyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda göl kenarında yürüyüş yapabilir, ya da fayton, at ile gezinti yapabilirsiniz. Ardından yedigöller’e hareket ediyoruz. Yedigöller milli parkı..

Hızlı Görünüm

İRAN TURU 12 KASIM (8GECE 9GÜN)

(0)
7.710,52TL

İ R A N T U R U  (9 Gün – 8 Gece) (2 Gece Tebriz - 1 Gece Tahran – 2 Gece Şiraz – 1 Gece Yezd – 2 Gece İsfahan ) 1.GÜN / DOĞUBEYAZIT – TEBRİZ (Doğubeyazıt – Tebriz 309 km) Sabah 08:00 Doğubeyazıt sınır kapısında Dünya’nın en eski yerleşim birimlerinden birisi olan İran’a giriş yapıyoruz. Tebriz’e yolculuğumuz devam ediyor. 3-4 Saat son..

Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
180,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dönüp Gürün’de ..

Hızlı Görünüm

EGE-AKDENİZ TURU(MARMARİS-DALAMAN-FETHİYE)

(0)
1.650,00TL

AKDENİZ - EGE TURU4 GECE - 5 GÜNDENİZLİ -AKYAKA-MARMARİS-KÖYCEĞİZ-FETHİYE-ÖLÜDENİZTUR PROGRAMITOKAT > DENİZLİ: Saat 16:00'de Tokat’taki Acentamız’dan hareket ve gece yolculuğu (yolda gerekli molalar verilecektir). 1.GÜN: Sabah saatlerinde Denizli’ye varıyoruz. Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından PAMUKKALE'ye varıyoruz. Dünyada benzeri sa..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 1gece 2 gün

(0)
500,00TL

Kapadokya( Ürgüp,Avanos ,Dervent, Göreme,Uçhisar,Sallanan Köprü )Kozaklı termal otel de konaklama 1 Gece 2 GünYarım Pansiyon (Sabah kahvaltısı, Akşam yemeği)..

Hızlı Görünüm

ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURU 1GECE 2GÜN

(0)
500,00TL

BEYPAZARI-ESKİŞEHİR TURU1.GÜN  :Akşam yolculuğumuzun ardından sabah Beypazarı’na varış.Öncelikle kahvaltımız için İnözü vadisindeki tesisimizde doyurucu bir köy kahvaltısından (eksta )sonra Beypzarında meşhur Gümüşçüler çarşısını geziyor , ismini sıkça duyduğumuz Beypazarı tarihi evlerinin bulunduğu dar sokaklarda gezerken  birbirind..

Hızlı Görünüm

KONYA-KAPADOKYA-IHLARA VADİSİ TURU

(0)
550,00TL

KONYA IHLARA VADİSİ KAPADOKYA  TURU1.GÜN Sabah saat : 07.00’de  Aksaray’a varış. Alacağımız kahvaltıdan sonra Aksaray Ihlara Vadisi’ni, içindeki kiliseleri geziyoruz. Konya yolu üzerindeki Suluhan’ı da gezerek yola devam ediyoruz.(Öğle yemeği ekstra) serbest zaman .Devrent vadisi, ardından Kapadokya’ya ulaşıyoruz. Otele yerleşme.Akşam yem..

Hızlı Görünüm

SİNOP TURU (GÜNÜBİRLİK)

(0)
200,00TL

SİNOP  TURU  Günübirlik1.GÜN:Sabah Sinop’a varış. Sabah kahvaltısı için sahilde  ( Ekstra) da alacağımız kahvaltının ardından Sinop gezimize başlıyoruz yaklaşık 30 km mesafedeki Hamsilos Fiyortu’na ulaşıyoruz. Firyotun anlamını ekibe anlattıktan sonra isteyenler harika manzarayı dolu dolu izlerken, isteyenlerle koyda t..

Hızlı Görünüm

Tokat Çıkışlı Günübirlik Amasya Turu

(0)
145,00TL

         TOKAT ÇIKIŞLI AMASYA TURUGÜNÜBİRLİK Sabah saatlerinde yola çıkıyoruz.Kahvaltımızın ardından Orta Karadeniz'de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya ya gidiyoruz. İlk olarak Amasya Kalesi’nin bulunduğu tepenin yamaçlarında yer alan Kral Kaya Mezarları, en bilinen ve göze çarpan kalın..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)