Tokat Çıkışlı Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

BATI KARADENİZ TURU 2GECE 3 GÜN

(0)
5.990,00TL

BATI KARADENİZ TURUKASTAMONU-SAFRANBOLU-YÖRÜK KÖYÜ-AMASRA1.GÜN: Belirtilen noktada toplanıyoruz ve Kastamonu'ya doğru hareket ediyoruz. Kastamonu şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız İstiklal Marşımızın Mehmet Akif Ersoy tarafından ilk olarak okunduğu Nasrullah Camisi, Nasrullah Şadırvanı (rivayete göre 1 kez buradan su içen 7 kez Kastamon..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU (2GECE 3GÜN)

(0)
5.990,00TL

DOĞU KARADENİZ TURU2GECE 3 GÜN1.GÜN: Zigana’da ilk sabah kahvaltısı (ekstra) ardından  Hamsiköy’e geçiş. Hamsiköy’ü ndoğa harikası güzelliklerini gördükten sonra arzu eden misafirlerimiz Hamsiköy sütlacını yiyebilirler. Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini eşliğinde Sümela Manas..

Hızlı Görünüm

EGENİN İNCİSİ İZMİR TURU (3GECE 4GÜN)

(0)
5.900,00TL

EGE İNCİSİ İZMİR TURU 3GECE 4GÜNALAÇATI-ÇEŞME-URLA-SEFERİHİSAR-ŞİRİNCE 1.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çeşmeye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşiliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz.1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptır..

Hızlı Görünüm

ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURU 1GECE 2GÜN

(0)
3.200,00TL

ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TUR PROGRAMI1GECE 2GÜNGece Saat:…… Tokat’tan hareket.1.GÜN: Gece yolculuğumuzun ardından Eskişehir’e varıyoruz. Önce, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, Sazova Bilim Sanat Ve Kültür Parkı’nı gezmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’ un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrek..

Hızlı Görünüm

GÜNEYDOĞU TURU (2GECE 3GÜN)

(0)
6.500,00TL

 GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU (GÜNÜBİRLİK)

(0)
1.000,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Hızlı Görünüm

BURSA-ÇANAKKALE TURU (2GECE 3GÜN)

(0)
5.990,00TL

  BURSA- ÇANAKKALE2 GECE-3 GÜNDÜZ  Akşam Saat 19:00da Tokat ’tan hareket.1.GÜN:Bursa da yapacağımız kahvaltını ardından Yeşil Camii ve Yeşil Türbe ile gezimize başlıyoruz. Daha sonra Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğrafını çek..

Hızlı Görünüm

DİYARBAKIR MARDİN MİDYAT (1GECE 2GÜN)

(0)
3.200,00TL

DİYARBAKIR-MARDİN-MİDYAT1GECE 2GÜNGece saat: 23:00 de Tokat’tan hareket1.GÜN: Gece yolculuğumuzun ardından Diyarbakır ‘a varıyoruz. Diyarbakır’da alacağımız kahvaltının ardından (ekstra)  Diyarbakır gezimize  Anadolu’nun ilk, İslam Âlemi’nin  5.Harem-i Şerif’i olan Ulucami’ni gezerek başlıyoruz. İçerisinde taş işçiliği ve ahşap..

Hızlı Görünüm

İRAN TURU (8GECE 9GÜN)

(0)
28.823,67TL

İ R A N T U R U  (9 Gün – 8 Gece) (2 Gece Tebriz - 1 Gece Tahran – 2 Gece Şiraz – 1 Gece Yezd – 2 Gece İsfahan ) 1.GÜN / DOĞUBEYAZIT – TEBRİZ (Doğubeyazıt – Tebriz 309 km) Sabah 08:00 Doğubeyazıt sınır kapısında Dünya’nın en eski yerleşim birimlerinden birisi olan İran’a giriş yapıyoruz. Tebriz’e yolculuğumuz devam ediyor. 3-4 Saat son..

Hızlı Görünüm

KUZEY EGE TURU (3GECE 4GÜN)

(0)
7.500,00TL

KUZEY EGE TURU AYVALIK- BOZCAADA- ASSOS- SARIMSAKLI- EDREMİT-KÜÇÜKKUYU-ALTINOLUK 3GECE 4GÜN     Akşam …. Tokat’tan hareket 1.GÜN:Gece yolculuğumuz ardından Geyikli’ de sabah kahvaltımızı alıyoruz ve Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bo..

Hızlı Görünüm

VAN-AĞRI-KARS TURU (2GECE 3GÜN)

(0)
5.990,00TL

VAN-AĞRI-KARS TURU2GECE 3GÜNGece Saat:20:00’da Tokat’tan hareket.1.GÜN: Gece yolculuğumuzun ardından Van’a varıyoruz. Meşhur Van kahvaltısını tatmak üzere restoranımıza hareket ediyoruz. Kahvaltımızın ardından Urartu Krallığı'nın izlerini günümüze taşıyan Çavuştepe Kalesi ilk durağımız olacak. Andezit taş bloklar üzerine işlenmiş yazıtl..

Hızlı Görünüm

BATI KARADENİZ TURU (1GECE 2GÜN)

(0)
3.200,00TL

SAFRANBOLU-YÖRÜK KÖYÜ-AMASRA-YEDİGÖLLER1GECE 2GÜN1.GÜN: Gece yolculuğumuzun ardından kahvaltımızı alıyoruz (ekstra) Safranbolu’yu gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak göreceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konu..

Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
1.000,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)   Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dö..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)