Yurt İçi Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

SİNOP TURU (GÜNÜBİRLİK)

(0)
800,00TL

09 HAZİRAN SİNOP  TURU  GünübirlikSabah Sinop’a varış. Sabah kahvaltısı için sahilde  ( Ekstra) da alacağımız kahvaltının ardından Sinop gezimize başlıyoruz yaklaşık 30 km mesafedeki Hamsilos Fiyortu’na ulaşıyoruz. Firyotun anlamını ekibe anlattıktan sonra isteyenler harika manzarayı dolu dolu izlerken, isteyenler..

Hızlı Görünüm

BATI KARADENİZ TURU 2GECE 3 GÜN

(0)
2.750,00TL

22 HAZİRANBATI KARADENİZ TURUKASTAMONU-SAFRANBOLU-YÖRÜK KÖYÜ-AMASRA1.GÜN: Belirtilen noktada toplanıyoruz ve Kastamonu'ya doğru hareket ediyoruz. Kastamonu şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız İstiklal Marşımızın Mehmet Akif Ersoy tarafından ilk olarak okunduğu Nasrullah Camisi, Nasrullah Şadırvanı (rivayete göre 1 kez buradan su içen 7 ke..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU (2 GECE 3GÜN)

(0)
3.300,00TL

15 HAZİRANDOĞU KARADENİZ TURU2GECE 3 GÜN1.GÜN: Zigana’da ilk sabah kahvaltısı (ekstra) ardından  Hamsiköy’e geçiş. Hamsiköy’ü ndoğa harikası güzelliklerini gördükten sonra arzu eden misafirlerimiz Hamsiköy sütlacını yiyebilirler. Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini eşliğinde Sü..

Hızlı Görünüm

EGE-AKDENİZ 3GECE 4GÜN

(0)
4.750,00TL

7 HAZİRANEGE-AKDENİZ TURUDALYAN-FETHİYE-KAŞ-KALKAN3 GECE 5 GÜN1.GÜN:Sabah kahvaltısı sonrasında Dalyan'a hareket. Dalyan'da çıkacağımız yemekli tekne turunda(ekstra); Çamur Banyosu, Kanalların ve panoramik olarak Kaunos Antik Kenti Kral Mezarları göreceğimiz yerler arasında. Ardından Dalyanın Caretta caretta deniz kaplumbağaları ile meşhur İztuzu P..

Hızlı Görünüm

İZMİR TURU

(0)
4.500,00TL

14 HAZİRANEGE İNCİSİ İZMİR TURU 3GECE 4GÜNALAÇATI-ÇEŞME-URLA-SEFERİHİSAR-ŞİRİNCE 1.GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çeşmeye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşiliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz.1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafın..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU (Günübirlik)

(0)
800,00TL

10 HAZİRANGÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehbe..

Hızlı Görünüm

BATUM'LU DOĞU KARADENİZ

(0)
3.500,00TL

22 HAZİRANBATUM’LU DOĞU KARADENİZBATUM -RİZE-AYDER YAYLASI-TRABZON2 GECE- 3 GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN:TOKAT-BATUM:Hopadan alacağımız sabah kahvaltısının ardından Batum’a geçiyoruz... Sınırdaki işlemlerden sonra Batum’a giriyoruz. Rehber eşliğinde  şehir turumuzu  Rus Kilisesi, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanı, Tiyatro..

Hızlı Görünüm

BURSA-ÇANAKKALE TURU (2GECE 3GÜN)

(0)
3.500,00TL

8 HAZİRAN  BURSA- ÇANAKKALE2 GECE-3 GÜNDÜZ  Akşam Saat 19:00da Tokat ’tan hareket.1.GÜN:Bursa da yapacağımız kahvaltını ardından Yeşil Camii ve Yeşil Türbe ile gezimize başlıyoruz. Daha sonra Tarihi Kapalı Çarşı ve Ulu Camii gezildikten sonra Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane’ye çıkıyor ve şehrin panoramik fotoğr..

Hızlı Görünüm

DİYARBAKIR MARDİN MİDYAT

(0)
2.000,00TL

16 HAZİRAN1GECE 2 GÜN..

Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
650,00TL

3 HAZİRANDARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)   Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ar..

Hızlı Görünüm

KONYA-KAPADOKYA-IHLARA VADİSİ TURU

(0)
1.900,00TL

24 HAZİRANKONYA IHLARA VADİSİ KAPADOKYA  TURU1.GÜN Sabah saat : 07.00’de  Aksaray’a varış. Alacağımız kahvaltıdan sonra Aksaray Ihlara Vadisi’ni, içindeki kiliseleri geziyoruz. Konya yolu üzerindeki Suluhan’ı da gezerek yola devam ediyoruz.(Öğle yemeği ekstra) serbest zaman .Devrent vadisi, ardından Kapadokya’ya ulaşıyoruz. Otele yerleşme..

Hızlı Görünüm

VEZİRKÖPRÜ ŞAHİNKAYA KANYONU TURU Günübirlik

(0)
400,00TL

VEZİKÖPRÜ KANYONU TURUGÜNÜBİRLİKSabah Saat 07:00 de Tokat’tan hareket.1.5 km uzunluğunda,  Kızılırmak üzerinde kurulu ve Türkiye'nin ikinci büyük su kanyonu Altınkaya Barajı'nın en dar yerinde olan Şahinkaya Kanyonu'na doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz kanyonda tekne turu yapabilirler. -ekstra.ekmek arası sucuk mangalımızı al..

Hızlı Görünüm

Tokat Çıkışlı Sivas Divriği Turu

(0)
215,00TL

SİVAS-DİVRİĞİ-BALIKGÖL TURUSabah 06.00 da hareket ediyoruz.Divriği de sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra aracımızla UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİNDE yer alan  Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası'nı geziyoruz. İslam Mimarisinin baş yapıtlarından olan Sivas-Divriği Ulu Cami, 1228’de Mengücekoğulları hükümdarı Süleyman Şah’ın oğl..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)