Yurt İçi Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

DARENDE-SOMUNCU BABA GÜNÜBİRLİK

(0)
180,00TL

DARENDE-GÜRÜN TURU(GÜNÜBİRLİK)Sabah saat 07.00’de buluşma ve Tokat’tan hareket. Gürün’den geçip Darende’ye varınca  Darende gezimize başlıyoruz. Somuncu Baba Külliyesi, Darende Tanıtım Merkezi , Has Bahçe, Kudret Havuzu, Balıklı Havuz, Tohma Kanyonu,Şehitlik Anıtı ve Hasan Gazi türbesi  ziyaretlerinin yapılmasının ardından dönüp Gürün’de ..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 1gece 2gün

(0)
400,00TL

DOĞU KARADENİZ  TURURİZE-AYDER YAYLASI-UZUNGÖL –AYASOFYA MÜZESİ – ORDU BOZTEPE 1 GECE- 2GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN: AYDER YAYLASI :Sabah kahvaltımızı saat:06.30’da alıyoruz ( ekstra) daha Sonra Rize Ayder Yaylası’na  geçiyoruz.(Tulumla canlı müzik ) Siz değeli misafirlerimize serbest zaman , Fırtına Deresi boyunca eşsi..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 2GECE 3GÜN

(0)
800,00TL

DOĞU KARADENİZ TURU2GECE 3 GÜN1.GÜN: Zigana’da ilk sabah kahvaltısı (ekstra) ardından  Hamsiköy’e geçiş. Hamsiköy’ü ndoğa harikası güzelliklerini gördükten sonra arzu eden misafirlerimiz Hamsiköy sütlacını yiyebilirler. Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini eşliğinde Sümela Manas..

Hızlı Görünüm

EGE-AKDENİZ TURU( PAMUKKALE-MARMARİS-AKYAKA-SELİMİYE-DALAMAN-FETHİYE)

(0)
1.650,00TL

AKDENİZ - EGE TURU4 GECE - 5 GÜNDENİZLİ -AKYAKA-MARMARİS-KÖYCEĞİZ-FETHİYE-ÖLÜDENİZTUR PROGRAMITOKAT > DENİZLİ: Saat 16:00'de Tokat’taki Acentamız’dan hareket ve gece yolculuğu (yolda gerekli molalar verilecektir). 1.GÜN: Sabah saatlerinde Denizli’ye varıyoruz. Sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından PAMUKKALE'ye varıyoruz. Dünyada benzeri sa..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Eğriçimen Yaylası Turu

(0)
0,00TL

Okul Turu..

Hızlı Görünüm

ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURU 1GECE 2GÜN

(0)
500,00TL

BEYPAZARI-ESKİŞEHİR TURU1.GÜN  :Akşam yolculuğumuzun ardından sabah Beypazarı’na varış.Öncelikle kahvaltımız için İnözü vadisindeki tesisimizde doyurucu bir köy kahvaltısından (eksta )sonra Beypzarında meşhur Gümüşçüler çarşısını geziyor , ismini sıkça duyduğumuz Beypazarı tarihi evlerinin bulunduğu dar sokaklarda gezerken  birbirind..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Batı Karadeniz Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN BATI KARADENİZ TUR PROGRAMISinop-Kastamonu-Ilgaz-Safranbolu-Amasra-Bartın-Zonguldak-Ereğli-AbantGAZİANTEP>AMASYA  Akşam saat 17:30'da Gaziantep'ten hareket. Kahramanmaraş Mado’da dondurma molası. Tekir-Göksun-Pınarbaşı-Şarkışla-Sivas-Tokat üzeri yolumuza devam ediyoruz.1.GÜN/AMASYA>SAMSUN>SİNOP : Sabah erken saatlerde Am..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Çanakkale Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Edirne: Acentamızda buluşma ve saat 13:00'te otobüsümüzle hareket ediyoruz. (YOL GÜZERGAHIMIZDA BULUNAN ŞEHİRLERDEN KATILACAK MİSAFİRLERİMİZE BULUŞMA NOKTASI VERİLECEKTİR) Yolda gerekli molaları vererek (Osmaniye İzgi tesisleri, Pozantı Pelit dinlenme tesisi, Bolu Dağı dinlenme tesisi) gece yolculuğu ile Edirne'ye devam..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Doğu Karadeniz Turu

(0)
1.050,00TL

GAZİANTEP'TEN DOĞU KARADENİZ TUR PROGRAMIGAZİANTEP>ERZURUM : Gaziantep'ten çıkış ve gece yolculuğu ile yolda gerekli molalar verilerek Erzurum'a hareket. Akşam yemeği Kömürhan Köprüsü'nde yöresel kavurma şeklinde alınabilir. (ekstra)1.GÜN/ERZURUM>PALANDÖKEN : Sabah saatlerinde Erzurum'a varış ve gece konaklayacağımız Palandöken'deki otelimize..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Güney Doğu Anadolu Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU PROGRAMIG.antep-Halfeti-Nemrut-Ş.urfa-Harran-Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır1.GÜN : Sabah saat 11:00'de acentamızda buluşma. (sabah saatlerinde uçakla Gaziantep'e gelecek konuklarımız havaalanında karşılanacaktır) Gezimiz panoramik şehir turu ile başlıyor. Antep Kalesi, Zeugma eserlerinin ve Mozaiklerin sergi..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Kapadokya Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Kozaklı : Sabah saat 07:30'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle Kozaklı'ya hareket. Öğle saatlerinde otelimize yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 2.Gün/Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boy..

Hızlı Görünüm

Green Angel

(0)
8.100,40TL

  Yat Sınıfı Standart Gulet Yolcu Kapasitesi 4 Pax Yat Tipi Motor Sailer / Guletler Toplam Kabin 2 kabin Yat Limanı ..

Hızlı Görünüm

GÜNEY ANADOLU TURU (GAP)

(0)
950,00TL

GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

Günübirlik Sapanca Turu

(0)
100,00TL

Sapanca Gölünün Eşsiz Güzelliğini Sizinle Buluşturuyoruz..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
120,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)