Yurt İçi Turlar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU 1gece 2 gün

(0)
500,00TL

Kapadokya( Ürgüp,Avanos ,Dervent, Göreme,Uçhisar,Sallanan Köprü )..

Hızlı Görünüm

DOĞU KARADENİZ TURU 1GECE_2GÜN

(0)
450,00TL

DOĞU KARADENİZ  TURURİZE-AYDER YAYLASI-UZUNGÖL –AYASOFYA MÜZESİ – ORDU BOZTEPE1 GECE- 2GÜNSaat 21: 00’ da Tokat’tan hareket.1.GÜN: AYDER YAYLASI :Sabah kahvaltımızı saat:06.30’da alıyoruz ( ekstra) daha Sonra Rize Ayder Yaylası’na  geçiyoruz.(Tulumla canlı müzik ) Siz değeli misafirlerimize serbest zaman , Fırtına Deresi boyunca..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Batı Karadeniz Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN BATI KARADENİZ TUR PROGRAMISinop-Kastamonu-Ilgaz-Safranbolu-Amasra-Bartın-Zonguldak-Ereğli-AbantGAZİANTEP>AMASYA  Akşam saat 17:30'da Gaziantep'ten hareket. Kahramanmaraş Mado’da dondurma molası. Tekir-Göksun-Pınarbaşı-Şarkışla-Sivas-Tokat üzeri yolumuza devam ediyoruz.1.GÜN/AMASYA>SAMSUN>SİNOP : Sabah erken saatlerde Am..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Çanakkale Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Edirne: Acentamızda buluşma ve saat 13:00'te otobüsümüzle hareket ediyoruz. (YOL GÜZERGAHIMIZDA BULUNAN ŞEHİRLERDEN KATILACAK MİSAFİRLERİMİZE BULUŞMA NOKTASI VERİLECEKTİR) Yolda gerekli molaları vererek (Osmaniye İzgi tesisleri, Pozantı Pelit dinlenme tesisi, Bolu Dağı dinlenme tesisi) gece yolculuğu ile Edirne'ye devam..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Doğu Karadeniz Turu

(0)
1.050,00TL

GAZİANTEP'TEN DOĞU KARADENİZ TUR PROGRAMIGAZİANTEP>ERZURUM : Gaziantep'ten çıkış ve gece yolculuğu ile yolda gerekli molalar verilerek Erzurum'a hareket. Akşam yemeği Kömürhan Köprüsü'nde yöresel kavurma şeklinde alınabilir. (ekstra)1.GÜN/ERZURUM>PALANDÖKEN : Sabah saatlerinde Erzurum'a varış ve gece konaklayacağımız Palandöken'deki otelimize..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Güney Doğu Anadolu Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU PROGRAMIG.antep-Halfeti-Nemrut-Ş.urfa-Harran-Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır1.GÜN : Sabah saat 11:00'de acentamızda buluşma. (sabah saatlerinde uçakla Gaziantep'e gelecek konuklarımız havaalanında karşılanacaktır) Gezimiz panoramik şehir turu ile başlıyor. Antep Kalesi, Zeugma eserlerinin ve Mozaiklerin sergi..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Kapadokya Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Kozaklı : Sabah saat 07:30'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle Kozaklı'ya hareket. Öğle saatlerinde otelimize yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 2.Gün/Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boy..

Hızlı Görünüm

Green Angel

(0)
10.108,32TL

  Yat Sınıfı Standart Gulet Yolcu Kapasitesi 4 Pax Yat Tipi Motor Sailer / Guletler Toplam Kabin 2 kabin Yat Limanı ..

Hızlı Görünüm

GÜNEY ANADOLU TURU (GAP)

(0)
950,00TL

GAP TURUDİYARBAKIR-ŞANLIURFA-MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF2 GECE-3 GÜN  Saat 22:00’de Tokat’tan hareket.1.GÜN:Gece 22:00’de hareket sabah saatlerinde Diyarbakır'a varıyoruz. Burada Diyarbakır'ın ünlü kahvaltısını (ekstra) yapıyoruz. Ardından Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Burada Diyarbakır Sur ve Kaleleri, Hasan Paşa Hanı,Dört Ayaklı Minare,On Gözl..

Hızlı Görünüm

Günübirlik Sapanca Turu

(0)
100,00TL

Sapanca Gölünün Eşsiz Güzelliğini Sizinle Buluşturuyoruz..

Hızlı Görünüm

KAPADOKYA TURU Günübirlik

(0)
120,00TL

GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TURU          Gece Saat:01.00’da Cumhuriyet Meydanında hareket edilecektir. Gece yolculuğumuz araç ikramı ile,Sivas-Şarkışla, Kayseri üzeri Saat:06.00’da Kapadokya’ya varıştan sonra rehberimizle buluşuyoruz. Sabah alacağımız kahvaltıdan sonra Kapadokya gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğind..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Kayseri'den Doğu Karadeniz Turu

(0)
495,00TL

1.GÜNKayseri’den hareket ederek Sivas güzergahından, Doğu Anadolu ve Karadeniz’i bağlayan tarihi Zigana geçidinden geçerek Hamsi köye ulaşıyoruz. Sütlacıyla ünlü Hamsi köyde kahvaltımızı yapıyoruz. Trabzon Maçka’ya hareket ediyoruz. Kara tepesi üzerinde deniz seviyesinden 1.150 metre yükseklikte olan Sümela manastırını geziyoruz. Adı "Kut..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Kayseri'den Günübirlik Kapadokya Turu

(0)
100,00TL

Sabah saat 09:00’da Ürgüp otogarından misafirlerimizi karşılıyoruz ve turumuza başlıyoruz.Gezilecek Rotalar;Devrent ve PaşabağlarıVadileri : Bu vadilerde çeşitli şekillerde oluşmuş peribacaları göreceğiz, hatta çeşitli şekillere benzeteceğiz. Mesela deve şeklinde görebilmemiz mümkün veya kayaya vurmuş balina şeklinde hatta Napolyon’nun şapkas..

Hızlı Görünüm

KOZAKLI TERMAL OTEL TURU (3 GECE 4 GÜN)

(0)
780,00TL

SANİTAŞ TERMAL OTELSanitas Termal OtelSiz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  https://youtu.be/yTddovLDckgÜCRETE DAHİL OLAN HİZ..

Hızlı Görünüm

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE TURU 3 GECE_4 GÜN

(0)
1.500,00TL

ŞİLE-AĞVA-İSTANBUL - EDİRNE  TURU3 GECE 4 GÜNAkşam 19:00’da hareket1.GÜN: Sabah saatlerinde  Ağva’ya varıyoruz. Kilimli Koyu’ndaki manzaranın keyfini sürüyoruz. Göksu ya da Yeşil Çay`da tekne gezisinin(ekstra) tadını çıkardıktan sonra Şile’deki Ağlayan Kayayı görecek ve dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Fenerine doğru yol alıyor..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)