Batı Karadeniz Turları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

BATI KARADENİZ TURU 2GECE 3 GÜN

(0)
5.990,00TL

BATI KARADENİZ TURUKASTAMONU-SAFRANBOLU-YÖRÜK KÖYÜ-AMASRA1.GÜN: Belirtilen noktada toplanıyoruz ve Kastamonu'ya doğru hareket ediyoruz. Kastamonu şehir turumuza başlıyoruz. İlk durağımız İstiklal Marşımızın Mehmet Akif Ersoy tarafından ilk olarak okunduğu Nasrullah Camisi, Nasrullah Şadırvanı (rivayete göre 1 kez buradan su içen 7 kez Kastamon..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Batı Karadeniz Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN BATI KARADENİZ TUR PROGRAMISinop-Kastamonu-Ilgaz-Safranbolu-Amasra-Bartın-Zonguldak-Ereğli-AbantGAZİANTEP>AMASYA  Akşam saat 17:30'da Gaziantep'ten hareket. Kahramanmaraş Mado’da dondurma molası. Tekir-Göksun-Pınarbaşı-Şarkışla-Sivas-Tokat üzeri yolumuza devam ediyoruz.1.GÜN/AMASYA>SAMSUN>SİNOP : Sabah erken saatlerde Am..

Hızlı Görünüm

BATI KARADENİZ TURU (1GECE 2GÜN)

(0)
3.200,00TL

SAFRANBOLU-YÖRÜK KÖYÜ-AMASRA-YEDİGÖLLER1GECE 2GÜN1.GÜN: Gece yolculuğumuzun ardından kahvaltımızı alıyoruz (ekstra) Safranbolu’yu gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Hükümet Konağı’nı ve Saat Kulesi’ni panoramik olarak göreceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konu..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)