Termal Turlar

Izgara Görünümü:
Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

HAVZA ANCERE TERMAL OTEL TURU

(0)
0,00TL

Ancere Thermal OtelTesisimiz ulaşım açısından rahat bir güzergahta Ankara - Samsun anayolu üzerinde Havz merkezindedir. Samsun 84 km., Ankara 320 km., Çorum 80 km., Amasya 50 km., uzaklıktadır. Tesisimiz termal su kaynağı 1200 mt. dipten gelip, 580 mt.derinlikteki kuyulardan sondajlanmaktadır ve çıkış ısısı..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

KIZILCAHAMAM ELİZ TERMAL OTEL TURU

(0)
0,00TL

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness,Türkiye’nin Başkenti Ankara’nın en yoğun orman örtüsüne sahip, maden suyu ve şifalı kaplıcaları ile ünlü Kızılcahamam ilçesinde yer alan tesisimiz, mükemmel bir konuma sahip olmakla beraber, Ankara’ya sadece bir saat uzaklıktadır.Thermal Spa & Wellness kapsamında kapalı/açık yüzme ..

Hızlı Görünüm

KOZAKLI TERMAL OTEL TURU (3 GECE 4 GÜN)

(0)
850,00TL

SANİTAŞ TERMAL OTELSanitas Termal OtelSiz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  https://youtu.be/yTddovLDckgÜCRETE DAHİL OLAN HİZ..

Hızlı Görünüm

SORGUN SAFA TERMAL OTEL TURU

(0)
800,00TL

SAFA SORGUN TERMAL OTELSafa Sorgun Hotel Wellness & SPA tesisleri Nisan 2015 tarihinde Yozgat ilinin Sorgun ilçesinde açılmıştır. Aynı Yönetim kuruluruna ait olan tesis ile yan yana Sorgun Büyük termal otel ile birlikte Sorgun ilçesindeki en modern ve en kapsamlı termal tesis ve otel olma özelliğine sahip bir tesistir.Otelimiz 5 yıldı..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)