Sivas Okul Turları

Izgara Görünümü:
Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas'tan Amasya Boraboy Turu

(0)
0,00TL

Sabah saatlerinde yola çıkıyoruz.Kahvaltımızın ardından Orta Karadeniz'de, Yeşilırmak vadisi Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya ya gidiyoruz. İlk olarak Amasya Kalesi’nin bulunduğu tepenin yamaçlarında yer alan Kral Kaya Mezarları, en bilinen ve göze çarpan kalıntıları görüyoruz. Kente derin izler bırakan Pontusluların, kayalara derin..

Hızlı Görünüm

Sivas'tan Dipsiz Göl Turu

(0)
165,00TL

Doğanşar ilçesinde bulunan Dipsiz Göl ve Dipsiz Göl Şelalesi ilçeye yaklaşık 16 km mesafededir ve yaklaşık 25 metre yükseklikten dökülen ve ormanlık alanın içinde güzel bir görüne sahip şelale  tüm misafirleri büyülüyor.Derinliğinin bilinmemesi nedeniyle bu ismi almıştır. Gölün tabanından çıkan su etraftaki kayaların oluşmasını sağlamı..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas'tan Eğricimen Yaylası Turu

(0)
0,00TL

Eğriçimen Sivas'a 197 km., Koyulhisar ilçe merkezine 17 km. uzaklıktadır. Yayla ormanlar arasında güneybatıdan kuzeybatıya doğru uzanan bir vadinin içerisindedir. Vadinin yamaçları çam ormanlarıyla kaplıdır. Şaşalağan boğazı ile Yedigözelerden çıkan kaynaklar yayla içerisindeki gözelerle birleşerek 70 lt/sn bir akarsu oluşturmaktadır. Bu derenin ya..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Sivas'tan Kapadokya Turu

(0)
0,00TL

Yolda alınan kahvaltıdan sonra rehberimiz bizi karşılıyor ve Ürgüp e hareket ediyoruz.Sırasıyle Avanos ,Zelve ,Göreme, taş evler ,Paşabağları ve bölgenin en yüksek peribacalarını gezdikten sonra . öğle yemeği testi kebabımızı yiyoruz ardından taş atölyesi ve çanak çömlek atalyösine gidip çömlek yapımını izliyoruz.Uçhisar ve Göreme açık hava..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)