Gaziantep Çıkışlı Turlar

Izgara Görünümü:
Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Batı Karadeniz Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN BATI KARADENİZ TUR PROGRAMISinop-Kastamonu-Ilgaz-Safranbolu-Amasra-Bartın-Zonguldak-Ereğli-AbantGAZİANTEP>AMASYA  Akşam saat 17:30'da Gaziantep'ten hareket. Kahramanmaraş Mado’da dondurma molası. Tekir-Göksun-Pınarbaşı-Şarkışla-Sivas-Tokat üzeri yolumuza devam ediyoruz.1.GÜN/AMASYA>SAMSUN>SİNOP : Sabah erken saatlerde Am..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Çanakkale Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Edirne: Acentamızda buluşma ve saat 13:00'te otobüsümüzle hareket ediyoruz. (YOL GÜZERGAHIMIZDA BULUNAN ŞEHİRLERDEN KATILACAK MİSAFİRLERİMİZE BULUŞMA NOKTASI VERİLECEKTİR) Yolda gerekli molaları vererek (Osmaniye İzgi tesisleri, Pozantı Pelit dinlenme tesisi, Bolu Dağı dinlenme tesisi) gece yolculuğu ile Edirne'ye devam..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Doğu Karadeniz Turu

(0)
1.050,00TL

GAZİANTEP'TEN DOĞU KARADENİZ TUR PROGRAMIGAZİANTEP>ERZURUM : Gaziantep'ten çıkış ve gece yolculuğu ile yolda gerekli molalar verilerek Erzurum'a hareket. Akşam yemeği Kömürhan Köprüsü'nde yöresel kavurma şeklinde alınabilir. (ekstra)1.GÜN/ERZURUM>PALANDÖKEN : Sabah saatlerinde Erzurum'a varış ve gece konaklayacağımız Palandöken'deki otelimize..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Güney Doğu Anadolu Turu

(0)
0,00TL

GAZİANTEP'TEN GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU PROGRAMIG.antep-Halfeti-Nemrut-Ş.urfa-Harran-Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır1.GÜN : Sabah saat 11:00'de acentamızda buluşma. (sabah saatlerinde uçakla Gaziantep'e gelecek konuklarımız havaalanında karşılanacaktır) Gezimiz panoramik şehir turu ile başlıyor. Antep Kalesi, Zeugma eserlerinin ve Mozaiklerin sergi..

Ön Rezervasyon
Hızlı Görünüm

Gaziantep'ten Kapadokya Turu

(0)
0,00TL

1.Gün/Gaziantep>Kozaklı : Sabah saat 07:30'da ofisimizde (Gaziantep Emn.Müd.Krş.) buluşma ve otobüsle Kozaklı'ya hareket. Öğle saatlerinde otelimize yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme. 2.Gün/Kozaklı : Açıkbüfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boy..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)